Gaidīsim PetCity veterinārajā klīnikā!

Gaidīsim PetCity veterinārajā klīnikā!

Ikviens cilvēks savam mīlulim vēlas sniegt tikai labāko - gan uzturā, gan medicīniskajā aprūpē. Laba veselības aprūpe un veselīga pārtika ir ilga mīluļa mūža garants.

Mājdzīvnieki teicami prot izrādīt mums savu nesavtīgo mīlestību un vienkārši priecāties par mūsu klātbūtni, bet neprot pastāstīt, ja kas sāp. Turklāt, pat vislabākais dakteris ir bezspēcīgs, ja viņam pietrūkst modernu diagnostikas iekārtu, kas ļautu ātri un precīzi novērtēt dzīvnieka veselības stāvokli un savlaicīgi ieteikt atbilstošu ārstēšanu, kamēr slimība vēl tikai veidojas.

Attīstās un pilnveidojas gan medicīniskās tehnoloģijas, gan dzīvnieku aprūpes standarti, un, vēloties Latvijas mīluļu īpašniekiem piedāvāt visu labāko un modernāko, savu pirmo veterināro klīniku Latvijā ir atvēris PetCity veterinārais centrs.

PetCity mājdzīvnieku klīnikās iespējams veikt visa veida diagnostiskos izmeklējumus, izmantojot mūsdienīgas veterinārās medicīnas iekārtas - sākot ar ultrasonogrāfiju un rentgenu, beidzot ar ehokardiogrāfiju, endoskopiju utml. Šādas iespējas ir svarīgas, jo precīza diagnoze ir vismaz puse no veiksmīga ārstēšanas iznākuma.

PetCity klīnikā mīluļus dakterēs un aprūpēs augsti kvalificēti vetārsti, kuri, apvienojumā ar PetCity medicīniskajām iekārtām, pārtop īstā veterinārās medicīnas zvaigžņu komandā. 

PetCity veterinārajās klīnikās laipni gaidīts ir jebkurš mājdzīvnieks - no kāmīša līdz pitonam, bet īpaši padomāts par suņiem un kaķiem, kuriem pat ir atsevišķas pieņemšanas telpas. Profesionāli un kompetenti speciālisti izmeklēs Jūsu mīluli, un Jūs iegūsiet skaidru priekšstatu par sava dzīvnieka veselības stāvokli, saņemsiet kompetentus ieteikumus aprūpei un ieteicamajai diētai. Ne velti saka - vislabākā ārstēšana ir savlaicīga slimību novēršana.

 

 

 

Saistītie raksti
  1. Kādus našķus dot mīlulim? Kādus našķus dot mīlulim?
  2. Kad mājās ienāk jauns ķepainis Kad mājās ienāk jauns ķepainis
  3. Pasargā mīluli no salūta! Pasargā mīluli no salūta!
  4. Kontakts starp saimnieku un suni - vai iespējams to sabojāt? Kontakts starp saimnieku un suni - vai iespējams to sabojāt?