VIDEO: Kā sagatavot mājdzīvnieku mazuļa ienākšanai ģimenē?

VIDEO: Kā sagatavot mājdzīvnieku mazuļa ienākšanai ģimenē?

Mazuļa ienākšana ģimenē vienmēr ir liels notikums, taču cilvēki bieži vien aizmirst, ka jaundzimušā sagaidīšana var būt visai izaicinoša arī četrkājainajiem ģimenes mīluļiem. Par to, kā sagatavot mājdzīvnieku jaunajam draugam un kā veicināt saticību, stāsta PetCity eksperte un veterinārārste Laima Štrausa.

Eksperte uzsver - ir būtiskas atšķirības tajā, kā savu dzīves telpu uzlūko kaķi un suņi, tādēļ katra veida mīlulim ir nepieciešama īpaša pieeja. Vēl kāds svarīgs aspekts - sagatavošanās darbus nevajadzētu atlikt uz pēdējo mirkli, citādi var nepietikt laika rūpēm gan par mīluli, gan mazuli!

Video: Kā sagatavot mīluli jaundzimušā ienākšanai ģimenē 

 

Saistītie raksti
  1. Suns un pašizolācija. Kā uzlabot mīluļa ikdienu, ja nevarat iziet pastaigā? Suns un pašizolācija. Kā uzlabot mīluļa ikdienu, ja nevarat iziet pastaigā?
  2. Mājās ar kaķi. Kā ārkārtas situācija ietekmē kaķu ikdienu un paradumus Mājās ar kaķi. Kā ārkārtas situācija ietekmē kaķu ikdienu un paradumus
  3. Pašizolācija nav šķērslis! Kā skolot suni mājas apstākļos? Pašizolācija nav šķērslis! Kā skolot suni mājas apstākļos?
  4. Ērces un blusas neievēro karantīnu. Kā efektīvi pasargāt mīluli no kaitēkļiem? Ērces un blusas neievēro karantīnu. Kā efektīvi pasargāt mīluli no kaitēkļiem?