Svarīga informācija klientiem!

Svarīga informācija klientiem!

Mīļie, klienti!

Vēlamies Jūs informēt, ka arī COVID-19 pandēmijas laikā PetCity veikalos ir pieejamas pirmās nepieciešamības preces jūsu ķepaiņiem - barība, veterinārās preces un medikamenti. Tamdēļ, rūpējoties par klientu un savu darbinieku veselību, PetCity veikalos, aptiekās un klīnikās tiek nodrošināti visi attiecīgie profilaktiskie pasākumi!

PetCity veikali, kas atrodas tirdzniecības centros, turpina strādāt arī brīvdienās. Taču atkarībā no situācijas, PetCity veikalu darba laiki var mainīties, lai pārliecinātos par Jums interesējošā veikala darba laiku, aicinām iepriekš zvanīt uz konkrēto veikalu

Apmeklējot veikalus, lūdzam apmeklētājus ievērot 2 metru distanci vienam no otra, savukārt, platības ziņā mazajās PetCity veterinārajās aptiekās vienlaikus uzturēties ne vairāk kā 2-3 apmeklētājiem.

Tāpat aicinām maksimāli izvairīties no skaidras naudas lietošanas, vislabāk izvēlēties bezkontakta maksājuma veidu.

Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem – ievērot piesardzības pasākumus un cilvēkus, kuriem novēroti augšējo elpošanas ceļu saslimšanas simptomi un/vai drudzis, neapmeklēt publiskas vietas. Tā vietā - izmantojiet iespēju pasūtīt visu mīlulim nepieciešamo elektroniski - PetCity e-veikalā

Veikalā aizliegts ierasties personām, kurām atbilstoši SPKC vadlīnijām ir jāievēro karantīna. 

PetCity suņu skolas grupu nodarbības plānots atsākt ar 18. maiju (protams, ievērojot visas piesardzības normas), individuālās nodarbības turpinās kā ierasts, par to norisi, lūdzam sazināties ar mūsu kinologiem - Ivaru Lielpēteri un Jūliju Elsu

PetCity klīnikas un frizētavas strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Pateicamies par sapratni! Arī šajā mums visiem grūtajā laikā, PetCity komanda rūpēsies, lai Jums un Jūsu mīļajiem ķepaiņiem nekā netrūktu!

Saistītie raksti
  1. Suns un pašizolācija. Kā uzlabot mīluļa ikdienu, ja nevarat iziet pastaigā? Suns un pašizolācija. Kā uzlabot mīluļa ikdienu, ja nevarat iziet pastaigā?
  2. Pašizolācija nav šķērslis! Kā skolot suni mājas apstākļos? Pašizolācija nav šķērslis! Kā skolot suni mājas apstākļos?