Simtiem suņu un kaķu patversmēs visā Latvijā gaida dienu, kad varēs doties mājās un ierušināties sava saimnieka klēpī. Kamēr īstais cilvēks kavējas, un patversmes ķepaiņi vēl tikai gaida sava kvēlākā sapņa piepildīšanos, mēs kopā varam palīdzēt piepildīt viņu mazos sapnīšus un vēlmes! 

 

Kā palīdzēt patversmju ķepaiņiem?

Akcijā atbalstīsim dzīvnieku patversmi "Labās mājas"Cēsu novada dzīvnieku patversmi “Lācīši” , Valmieras Dzīvnieku patversmi, kur pašlaik mīt un savus topošos saimniekus gaida desmitiem suņi un ķaķi. Lai iepriecinātu šo patversmju iemītniekus:

 

Kā veikt ziedojumu e-veikalā?

  • Atlasi produktus ar atzīmi "Ziedojums", kurus vēlies ziedot;
  • Pievieno tos pirkumu grozam*;
  • Veic apmaksu un Tu būsi iepriecinājis kādu no patversmes ķepaiņiem.

*PetCity e-veikalā vari izvēlēties produktus tikai ar atzīmi "Ziedojums". Šie produkti pēc labdarības akcijas beigām tiks nogādāti patversmēs. Ja pasūtījums sastāv tikai no ziedošanai paredzētajiem produktiem, kā piegādes veidu izvēlies piegāde uz PetCity veikalu Akropole! Ja pasūtījumā ir arī citi produkti, kuri nav paredzēti ziedošanai, tie tiks piegādāti atbilstoši izvēlētajai piegādes metodei.

 

Veic ziedojumu PetCity veikalos

kā palīdzēt dzīvniekiem

 

Dodies uz PetCity veikaliem, ieskaties patversmju vēlmju sarakstā, iegādājies dzīvnieciņiem noderīgas preces un ievieto tās ziedojumu kastē vai iedod pārdevējam.

Mēs, savukārt, parūpēsimies par brangu barības grozu un citām noderīgām precēm, kas palīdzēs patversmes ķepaiņiem priecīgiem un paēdušiem sagaidīt savus jaunos saimniekus! 

 

 

 

patversmes vēlmju saraksts

Patversmju vēlmju saraksts

 

Visvairāk patversmēm noderēs pirmās nepieciešamības preces - sausā barība un koservi suņiem un kaķiem, kā arī cementējošās smiltis kaķu tualetēm. Arī kāds gardumiņš un kārumiņš noteikti uzlabos četrkājaino patversmes iemītnieku dienu.

Mazās patversmes ķepaiņu sirsniņas noteikti priecāsies, arī par kādu rotaļlietu laika īsināšanai, gultiņu saldākam miedziņam vai pavadiņu garākām pastaigām. 

Kopā mēs varam palīdzēt patversmes ķepaiņu ikdienu padarīt labāku!

 

 

Ķepaiņu vārdā pateicamies ikvienam ziedotājam!