PetCity frizētavās Tev ir iespēja izmazgāt un izžāvēt sava mīluļa kažoku pašam vai uzticēt to mūsu gādīgajiem speciālistiem!

MazgāšanaPetCity frizētavās Tev ir iespēja izmazgāt un izžāvēt sava mīluļa kažoku pašam vai uzticēt to mūsu gādīgajiem speciālistiem!

Arī tad, ja mīluli mazgāsi pats, pie mums Tev būs pieejams viss frizētavas aprīkojums, tostarp speciāli dzīvnieku apmatojuma kopšanai paredzēti šampūni un citi kopšanas līdzekļi.

 

Kādēļ ir nepieciešama regulāra mājdzīvnieka mazgāšana?

Lai saglabātu veselīgu mājdzīvnieka kažoka un ādas stāvokli, tas ir regulāri jākopj. Ja suns tiek mazgāts pārāk reti, tā āda var kļūt pārāk sausa vai taukaina, kā arī var rasties dažādi ādas iekaisumi. Arī pārlieku bieži mīluļa kažoku mazgāt nevajadzētu, jo tādējādi dzīvnieka āda var kļūt sausa.

Mājdzīvnieka dzīves laikā tā ādas stāvoklis var mainīties, tāpēc nepieciešams sekot līdzi atbilstošu kopšanas līdzekļu izvēlei. Vēlams izvēlēties produktus, kas satur dabīgus augu ekstraktus un eļļas. Ņem vērā, ka kvalitatīvi šķirnei atbilstoši apmatojuma kopšanas līdzekļi un eļļas var manāmi uzlabot ādas un apmatojuma stāvokli.

Izmanto iespēju par piemērotākajiem līdzekļiem konsultēties ar PetCity frizētavas speciālistiem!

 

Cik bieži jāmazgā mājdzīvnieki?

Tas, cik bieži ir jāmazgā mājdzīvnieks, atkarīgs no tā kažoka garuma un biezuma. Mūsu dzīvnieku kopšanas speciālisti iesaka suņus ar īsu spalvu mazgāt 2 reizes gadā, bet suņus ar garu spalvu – vismaz reizi 3 mēnešos. Dažiem mājdzīvniekiem šāda veida ūdens procedūras ir pat ļoti patīkamas, tomēr ir šķirnes, kas ūdeni nemīl. Pie mazgāšanas procedūras mīluli ieteicams pieradināt jau agrā bērnībā, lai šīs procedūras nesagādātu lieku stresu.