Palīdzēsim kopā!

Simtiem suņu un kaķu patversmēs visā Latvijā gaida dienu, kad varēs doties mājās un ierušināties sava saimnieka klēpī. Kamēr īstais cilvēks kavējas, iepriecināsim viņus kopā!

Līdz decembra beigām iegādājies preces un barību savam mājas mīlulim, bet mēs parūpēsimies, lai paēduši ir arī patversmes ķepaiņi!

Iegādājoties HILL'SMARK + CHAPELL vai KALA HEALTH produktus vai CAT LITTER kaķu tualetes pildījumu PetCity veikalos, 10% no pirkuma summas nonāks Latvijas dzīvnieku patversmēs! Pateicoties mūsu sadarbības partnerim Hill’s Pet Nutrition, katra patversme saņems specializēto suņu un kaķu barību, kas palīdzēs patversmes ķepaiņiem veselīgiem un paēdušiem sagaidīt savus jaunos saimniekus!

   

Akcijā atbalstīsim: dzīvnieku patversmes "Labās mājas" un "Ulubele", Tukuma dzīvnieku patversmi un Valmieras dzīvnieku patversmi.

Akcijas norises laiks: 10.12. –  31.12.

Mūsu veikalos (PetCity "Viesturdārzs", "Domina", "Rīga Plaza" un "Liiba") turpmāk atradīsi arī ziedojumu kastītes - katra ziedotā monēta palīdzēs atbalstīt Latvijas dzīvnieku patversmju iemītniekus!