Suņu skola

Gudrs saimnieks - laimīgs suns!

PetCity suņu skola piedāvā individuālās nodarbības Jums un Jūsu četrkājainajam draugam! Tā ir iespēja profesionāla kinologa Ivara Lielpētera pavadībā apgūt visas nepieciešamās iemaņas suņa skološanā un iemācīt savam mīlulim ne tikai pamata komandas, bet arī nodrošināt harmonisku un laimīgu dzīvi mājās un sabiedrībā. Pie mums ar pieredzējuša kinologa atbalstu Jums ir iespēja risināt arī dažādas suņa uzvedības problēmas. Tāpat suņu skola ir lielisks veids, kā socializēt savu mīluli! Tiekamies?

   

Lai pieteiktos individuālajai nodarbībai vai gūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, zvani: 29460199.


Kur notiek nodarbības?

Individuālā nodarbība iespējama gan pie klienta mājās vai citā norunātā vietā, gan PetCity Viesturdārzs, Pulveža Brieža ielā 31. Atkarībā no laikapstākļiem strādāsim telpās vai laukā.

Cik maksā nodarbība?

Individuālās nodarbības PetCity Viesturdārzs telpās maksā 20€. Nodarbības, izbraucot pie klienta (Rīgas robežās) - 25€. Nodarbības ārpus Rīgas - vienojoties ar klientu.

Kas jāņem līdzi?

Pirmajā reizē pietiks ar kārumiem, un tad arī izrunāsim, kas ir labāks, un kapēc, bet turpmāk noteikti būs nepieciešams:

  • Aptuveni pusotru metru gara, ērta pavada (ne metāla un ne izvelkamā, tā saucamais fleksis).
  • Rotaļlieta, ar kuru suns spēlējas, vēlams tāda, kurai vienā galā var pieķerties saimnieks un otrā suns.
  • Kārumi –  tādi, kurus suns viegli var norīt, piemēram, mazos gabaliņos sagriezts siers vai desa, vai bez garšvielām novārīta gaļa. Nav derīga sausā suņu barība, suņu cepumi, speciālie kārumi suņu apmācībai. Ja suns ir alerģisks, par kāruma izvēli konsultējieties ar veterinārārstu.
  • Kārumu somiņa –  vēdersoma. Vajadzīga, lai kārumi ir viegli un īstajā brīdī lietojami. Ja kārumus liksiet maisiņā un ar visu maisiņu kabatā, tad apbalvot suni par pareizu darbību laicīgi nebūs iespējams.
  • Ērts apģērbs saimniekam.

Vai bērns drīkst nākt uz suņu skolu un trenēt suni?

Jāatcerās, ka suns ir bara dzīvnieks un pakļaujas hierarhijas likumiem, barvedim. Ģimenē barvedis ir kāds no pieaugušajiem, un bērns ir tas, kurš paklausa. Suns ikdienā redz, kā bērns tiek izrīkots, un viņš neredz nevienu iemeslu, kāpēc paklausīt kādam, kurš pats tiek komandēts. Tāpēc suņa apmācība notiks daudz labāk, sekmīgāk ar pieaugušu, nobriedušu cilvēku. Bet tas neliedz zināšanas un prasmes tālāk mājas apstākļos nodot arī citiem bara, tas ir, ģimenes locekļiem un, protams, arī bērniem.

 

Piesakoties nodarbībai, Tu apņemies ievērot noteikumus!   

 

Gaidīsim mūsu suņu skolā!