Veterinārā klīnika

  

PetCity klīnikas cenrādis   DVC Candera klīnikas cenrādis  DVC Mārupes klīnikas cenrādis  DVC Valdemāra klīnikas cenrādis

    

       

Veterinārajā klīnikā PetCity parūpēsimies par ikvienu mājdzīvnieku – gaidīsim gan kaķus un suņus, gan mazos pacientus – kāmjus, trušus un putnus! Mūsu speciālisti spēs sniegt nepieciešamo palīdzību arī tādiem eksotiskajiem dzīvniekiem kā iguāna un pitons! 

PetCity klīnikā sastapsi profesionālus, zinošus un pieredzes bagātus veterinārārstus no Dzīvnieku Veselības Centra, kas ar lielu rūpību spēs ne tikai sniegt Tavam mīlulim nepieciešamo medicīnisko palīdzību, bet arī konsultēs par dzīvnieka kopšanu, veselības uzturēšanu, labturības pamatiem, barības izvēli un citiem mājdzīvnieku saimniekiem būtiskiem jautājumiem. Tie ir speciālisti ar 20 gadu pieredzi, kuri apvienojumā ar PetCity medicīniskajām iekārtām, pārtop īstā veterinārās medicīnas zvaigžņu komandā.

Klīnikā iespējams veikt visa veida diagnostiskos izmeklējumus, izmantojot mūsdienīgas veterinārās medicīnas iekārtas — sākot ar ultrasonogrāfiju un rentgenu, beidzot ar ehokardiogrāfiju, elektrokardiogrāfiju utml. Precīza diagnoze ir vismaz puse no veiksmīga ārstēšanas iznākuma!

    

Klīnikas piedāvājumā ir plašs pakalpojumu klāsts, tostarp:

      

      

      

Tāpat pie mums var griezties, ja nepieciešams:

  • Dzīvniekam izvilkt ērci,
  • Veikt vakcināciju,
  • Apkopt dzīvnieka nagus vai iztīrīt ausis,
  • Reģistrēt suni Lauksaimniecības Datu centra (LDC) datubāzē,
  • Konsultēties par jautājumiem, kas saistīti ar dzīvnieka kopšanu, barošanu u.c.
  • Piedāvājam arī neatliekamo veterināro medicīnisko palīdzību