Viesnīca

viesnica

Plānojat izbraukumu, bet savu mājas mīluli nav iespējams paņemt līdzi? Atvediet to uz mūsu viesnīcu!

Mūsu kompetentie dzīvnieku aprūpes speciālisti parūpēsies par to, kamēr būsiet prom. Mīlulis tiks pabarots un nodarbināts, lai tam ne mirkli nekļūtu garlaicīgi. PetCity mājdzīvnieku viesnīcu pakalpojumi ir pielāgoti visām Jūsu mīluļa vajadzībām. PetCity viesnīcas pakalpojumu cenrādi meklējiet ŠEIT

Tomēr, ja Jums vajadzīgais pakalpojums nav iekļauts šīs viesnīcas pakalpojumu sarakstā, lūdzam sazināties ar mums - mēs centīsimies atrast risinājumu! 
Gaidīsim mūsu viesnīcā jau drīzumā!

PETCITY VIESTURDĀRZS  

Pulkveža Brieža iela 31, Rīga

+371 23288006

Päevahoid Ööpäevahoid Nädalahaoid Nädalavahetuse hoid
Uzturēšanās dienas laikā
Uzturēšanās 24 h diennaktī
Uzturēšanās 7 dienas
Uzturēšanās nedēļas nogalēs
Kāpēc izvēlēties PetCity viesnīcu pakalpojumus?

Ikviens mājdzīvnieka īpašnieks labprāt pavada savu brīvo laiku ar savu mājas mīluli, bet dodoties ceļojumā, ne vienmēr ir iespējams paņemt to līdzi, kā arī, tas var nebūt ērti un droši. Mājdzīvnieku viesnīca ir lielisks veids kā atrisināt šāda veida problēmu.

Pirms ierašanās viesnīcā pārliecinieties, ka Jūsu mājdzīvnieks ir reģistrēts un čipots, kā arī, lai šī informācija būtu redzama reģistra sistēmā. Sākot no 2015. gada 1. janvāra, dzīvnieku čipošana ir obligāta. Šī ir ļoti noderīga procedūra, jo gadījumā, ja mājdzīvnieks nozūd, ar čipa palīdzību to ir daudz vieglāk atrast. Čipošana ir nesāpīga procedūra, tās laikā dzīvniekam tiek piešķirts personalizēts kods.  

PetCity viesnīcā mājdzīvnieki tiek pieņemti sākot no 4 mēnešu vecuma. Šajā vecumā dzīvnieks kļūst patstāvīgāks, to var atstāt mājās vienu.

Pirms mājdzīvnieku atstāt viesnīcā uz ilgāku laiku, iesākumam iesakām to nedaudz pieradināt pie jaunās telpas, atstājot to viesnīcā uz aptuveni 3 stundām dienā, lai tas varētu aprast ar jauno vidi. Dodoties uz viesnīcu, paņemiet līdzi mājdzīvnieka iemīļotās rotaļlietas un citus priekšmetus, kas liks viņam justies drošāk un mājīgāk. Mājdzīvniekiem, kuri ir vecumā no 4-9 mēnešiem, ir nepieciešama īpaša aprūpe (dzīvnieku aprūpes izmaksas atšķiras arī no vecuma).

Suņi ir jāvakcinē pret trakumsērgu un parvo vīrusu. Kaķi jāvakcinē pret trakumsērgu, panleikopēniju un herpes vīrusu. Tāpat, dzīvniekiem jābūt atblusotiem. Tas ir svarīgi gan Jūsu mīluļa, gan citu mājdzīvnieku veselībai. Tikai pēc šo punktu izpildes mājdzīvnieki tiek pieņemti viesnīcā. Tādēļ varat nesatraukties, ka Jūsu mīlulis var tikt pakļauts veselības apdraudējumam.

Viesnīcā Jūsu mājdzīvnieks atradīs daudz draugu un nejutīsies vientuļš.

P.S. Ja Jūs esat satraukti kā viesnīcā sokas Jūsu mājas mīlulim – piedāvājam risinājumu! Katrā mājdzīvnieka numuriņā atrodas kamera, caur kuru Jūs varēsiet redzēt savu mājdzīvnieku.