PetCity mīluļu stāsti: Roze

03.03.2023

PetCity mīluļu stāsti: Roze

Ar sava mīluļa stāstu šoreiz dalās PetCity Viesturdārzs klīnikas galvenā ārste - Nora Dambrova.

Man sauc Nora Dambrova, esmu PetCity "Viesturdārzs" klīnikas galvenā veterinārārste / mīksto audu ķirurģe. Brīvajā laikā labprāt lasu grāmatas, nodarbojos ar jogu, rūpējos par saviem istabas augiem, gatavoju dažādu valstu ēdienus un protams, pavadu laiku brīvā dabā ar Rozi.

Mana mīļā garspalvainā taksenīte Roze ir nu jau gandrīz 11 gadus veca un ir kopā ar mani kopš 3 mēnešu vecuma. Rozi izvēlējos, jo viņas dzimšanas diena sakrita ar manas pirmās taksenītes dzimšanas dienu, kas ir 25. martā. Nolasīju to kā zīmi no visuma un tā arī ir- Roze 100% ir mans sunītis, kurš atnāca pie manis tieši tad, kad to visvairāk vajadzēja! To noteikti var apstiprināt ik viens kurš mūs pazīst - Nora un Roze ir nedalāms tandēms. :)

Bērnību Roze pavadīja kopā ar mani studējot Veterinārmedicīnas fakultātē un dzīvojot "vetu" kojās. Nu jau vairākus gadus viņa katru dienu kopā ar mani dodas arī uz darbu. 

Roze pilnīgi noteikti ir dāma ar raksturu - klīnikā viņa tiek saukta par mazo priekšnieci un tas nudien ir pamatoti. Viņa nekad nebaidīsies izteikti savu viedokli, ja kaut kas nenotiks viņai pa prātam vai klīnikā ienāks kāds svešinieks, kurš nebūs ģērbies klīnikas darbinieka formā.

Rozei lielāko prieku sagādā labi paēst, plēst kartona kastes, doties kopīgās pastaigās pie dabas un peldēt pakaļ lidojošajam šķīvītm. Jāatzīstas gan, ka  tāpat kā saimniece, ļoti labprāt brīvdienas pavada arī slinki zvilnot dīvāna un ēdot našķus.