Lojalitātes programma

Vēl vairāk priekšrocību un īpašo piedāvājumu mūsu klientiem! PetCity lojalitātes programma piedāvā vēl vairāk iespēju pērkot preces vai norēķinoties par pakalpojumiem PetCity. PetCity klienta karti varat izmantot Apotheka aptiekās un Apotheka Beauty skaistuma konceptveikalos visā Latvijā!

Piesakieties īpašo piedāvājumu un jaunumu saņemšanai savā e-pastā

Svarīgi! Informējam, ka ar 01.04.2023. nebūs iespējams norēķināties ar uzkrāto naudu PetCity veterinārajās klīnikās, kā arī uzkrāt naudu no klīniku pakalpojumiem.

Iepazīstieties ar PetCity lojalitātes programmu

  • Kaupkite 6% pirkiniams

   Ar klienta karti par katru iztērēto 1 EUR saņemiet 5 centu uzkrājumu pirkumiem PetCity. Uzkrājums tiek veidots no pilnas cenas preču pirkumiem. Par karti jums nav jāmaksā, to saņemsiet par brīvu. Naudu, ko esat uzkrājis klienta kartē līdz 31. maijam, aicinām izmantot līdz 30. jūnijam. Neizmantotais atlikums tiks dzēsts 1. jūlijā.

    
  • Gaukite 6% nuolaidą PetCity klinikose

   Parūpējies par sava mīluļa labsajūtu un skaistumu - izmanto uzkrāto naudu pakalpojumiem PetCity frizētāvās.

    
  • Kaupkite 10% per savo gimtadienį

   Katru mēnesi izmantojiet PetCity lojalitātes programmas dalībnieku piedāvājumus un ietaupiet līdz pat -40%, iepērkoties PetCity veikalos un petcity.lv.

    
  • Išskirtiniai mėnesio pasiūlymai

   Saņemiet atlaides Apotheka aptiekās ar PetCity lojalitātes karti.

    

    
    

Kā kļūt par PetCity lojalitātes programmas dalībnieku? PetCity klienta karti ir iespējams saņemt bez maksas jebkurā PetCity veikalā, aizpildot anketu.

Kā apvienot klienta karti ar kontu e-veikalā? Ja esat jau PetCity klienta kartes īpašnieks, apvienojiet savu klienta karti un petcity.lv kontu, autorizācijai izmantojot internetbanku. Klienta kartes dati tiks savienoti ar e-veikala kontu automātiski pēc reģistrācijas*. Turpmāk par pirkumiem petcity.lv varēsiet uzkrāt A-naudu! Jūs vienmēr varat apskatīties savas uzkrātās A-naudas atlikumu kontā, sadaļā “Mans konts”

*veicot reģistrāciju www.petcity.lv, Jums jānorāda tas pats e-pasts, ar kādu tika reģistrēta Jūsu klienta karte.

**Ja reģistrējot klienta karti veikalā, jūs norādījāt tikai telefona numuru, rakstiet mums uz internetveikals@petcity.lv un mēs palīdzēsim jums apvienot karti ar petcity.lv kontu.

Vairāk par klienta kartes lietošanas noteikumiem lasiet šeit.