“Tu sniedz mājas, mēs - rūpes par veselību! Adoptē senioru!”

 

Latvijas dzīvnieku patversmēs dzīvo vidēji 25% suņu un kaķu senioru. Turklāt, pieaugot dzīvnieka gadu skaitlim, pieaug arī risks dzīvniekam palikt patversmē līdz mūža galam. Mūsu novērojums – cilvēki baidās adoptēt suni vai kaķi senioru, jo nav gatavi papildu izmaksām par dzīvnieka šķietami sarūkošo veselības stāvokli. Labdarības fonds Sofi sadarbībā ar PetCity klīnikām aicina piedalīties dzīvnieku senioru adopcijas programmā. Mājdzīvnieks-seniors būs lielisks draugs tiem, kas sapņo par mierīgu, pacietīgu, prognozējamu un, mēs esam pārliecināti, arī par bezgala pateicīgu un mīlošu mīluli!

Kas drīkst piedalīties?

Programmā piedalās ikviens programmas darbības laikā no dzīvnieku patversmes adoptētā dzīvnieka-seniora (vecāka par 8 gadiem) saimnieks, kurš dzīvnieku adoptējis kādā no Senioru adopcijas programmas sadarbības organizācijām.

Programmas mērķis

Sniegt finansiālu atbalstu saimniekiem, kas no patversmes adoptējuši dzīvnieku-senioru, kuram nepieciešama īpaša aprūpe.

Atbalsta formāts

Ikgadējo veterinārmedicīnisko izdevumu, tai skaitā analīžu, profilaktisko pārbaužu, traumu un ārkārtas gadījumu izdevumu segšana apmērā līdz 250 EUR/gadā.

PetCity klīnikas sniedz visus izmeklējumus un nepieciešamas manipulācijas dzīvnieku ārstēšanai, pakalpojumu saraksts.

Ja summa pārsniedz limitu 250 EUR/gadā, tad Sofi Fonds izskata papildizmaksas pēc vienošanās.

 

Patversmes, kuras piedalās programmā:

 

Kā piedalīties senioru programmā?

Dalības instrukcija

  1. Pirms seniora dzīvnieka pieņemšanas savā ģimenē ir jāizvērtē savas iespējas, jo dzīvniekam gados ir nepieciešama mazliet lielāka uzmanība, nekā jaunam dzīvniekam, sekojot līdzi un rūpējoties par viņa veselību.
  2. Gadījumā ja seniora dzīvnieks ir Jūsu pirmais dzīvnieks ģimenē, ir jāiepazīstas ar dzīvnieka šķirnes īpatnībām, ko jūs vēlētos paņemt. Ieteicams konsultēties ar cilvēkiem, kuriem jau ir šāds dzīvnieks.
  3. Lai piedalītos programmā, ir jāsazinās ar patversmi vai dzīvnieku aizsardzības biedrību, kas jūs iepazīstinās ar dzīvnieku un noformēs adopcijas dokumentus, tai skaitā dzīvnieka pasi.
  4. Noformējot dokumentus, dzīvnieka pasē tiks uzlikts programmas dalībnieka zīmogs.
  5. Vēršoties PetCity klīnikā, PetCity administrācijai ir jāuzrāda programmas dalībnieka zīmogs dzīvnieka pasē.
  6. Veterināram ir jāuzrāda visi medicīniskie izraksti ar dzīvnieka slimības vēsturi, lai veterinārārsts varētu nozīmēt nepieciešamo ārstēšanu un manipulācijas.
  7. Programmas dalībnieki saņem Sofi fond līdzfinansējumu 250 EUR/gadā.
  8. Sofi Fond kompensē ārstēšanas izmaksas klīnikā PetCity 250 EUR/gadā katram seniora dzīvniekam, kas ticis adoptēts programmas ietvaros.
  9. Ja manipulācijas izmaksas pārsniedz 250 EUR/gadā, dzīvnieka īpašniekam ir jāsazinās ar fondu un jāiesniedz PetCity klīnikas izraksts ar manipulāciju cenu novērtējumu. Sofi Fond katrā gadījumā individuāli izskatīs papildu finansējuma iespēju.

 

Sofi Fonda kontakti:

info@sofifonds.lv

+371 2234 6437

Padarīsim senioru dzīvnieku dzīvi pilnvērtīgu!