Hill's

Hills profesionāla mājdzīvnieku barība

Hill's barība suņiem un kaķiem – kvalitatīvs un sabalansēts uzturs, kas pielāgots ikviena lolojumdzīvnieka īpašajām vajadzībām, dzīvesveidam, izmēram un dzīves posmam.

Nav noslēpums, ka mājas mīluļi ik dienas bagātina mūsu dzīves, ienesot tajās tik daudz prieka un pozitīvu emociju! Arī mēs varam viņiem palīdzēt, pārveidojot viņu dzīves – ļaujot ik dienas justies enerģiskiem, dzīvespriecīgiem un kas pats svarīgākais – veseliem! 

Pamatojoties uz plašiem, uz pierādījumiem balstītiem klīniskiem uztura pētījumiem, Hill’s ražo vienus no kvalitatīvākajiem lolojumdzīvnieku barības produktiem, kas ir radīti, lai apmierinātu unikālo vajadzību plašo spektru. Hill’s lolojumdzīvnieku barība satur kvalitatīvas sastāvdaļas, un pētījumos ir pierādīts, ka lolojumdzīvnieku optimālas veselības nodrošināšanai vissvarīgākais ir šajās sastāvdaļās esošo būtisko uzturvielu pareizs līdzsvars. Hill’s izstrādā suņu un kaķu barību, ievērojot šo uzturvielu precīzu līdzsvaru, lai apmierinātu lolojumdzīvnieku īpašajās vajadzības atbilstoši dzīves posmam, izmēram vai īpašajām vajadzībām.