PetCity nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet PetCity nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. PetCity nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties PetCity nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID, eParakstu vai savu internetbanku.

PetCity nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs nomaksas pirkums ir finansiālas saistības. Pirms nomaksas pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

PetCity nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu PetCity nomaksu ir 60 EUR.
 • Procentu likme no 9%
 • Līguma maksa 0 eiro
 • Administrēšanas maksa 1.9EUR

PetCity nomaksa ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 225,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un procentu likme 19,9%, līguma maksa 0,00EUR, ikmēneša administrēšans maksa 1,9EUR, gada procentu likme 43,39% ikmēneša maksājums 41,61 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 249,66 eiro.

PetCity nomaksa maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50

ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt Tavus pirkumus 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksā vēlāk!

 

Izvēlies maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi - samaksā par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, izvēlies ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti paraksti darījumu, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.

 

 • Ja trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsi iepirkumu groza izmaksas, Tev netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 • Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

 

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

Reģ. Nr. 40103050993
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50

 

Šobrīd funkcija nav pieejama.

Izmantojot pakalpojumu "Bolt Pay later", jums ir 30 dienas ilgs papildu laiks, lai samaksātu. Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un samaksājiet, cik vēlaties, nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas!

 • Saņemt produktu uzreiz
 • Maksājiet pēc vēlēšanās 30 dienu laikā
 • Bez procentiem vai papildu maksas
 • Jūs varat atpūsties. ESTO jūs informēs par termiņa tuvošanos

 

Maksājuma metodes izmantošana ir finanšu pakalpojums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc rūpīgi izsveriet kredīta produktu izmantošanas nepieciešamību. Nomaksas "Bolt Pay later" gada procentu likme ir 0 %, ievērojot paraugnosacījumus. Piemērs: 0 % gada procenti, 0EUR komisijas maksa.

 

Bolt Pay Later maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

Reģ. Nr. 40103050993
E-pasts: info@esto.lv  
Tālrunis: (+371) 662 222 50