Mēs visi kopā varam uzlabot suņu un kaķu - senioru dzīves patversmēs. Ikkatrs ziedojums ir solis pretī tam, lai četrkājainie mīluļi patversmēs būtu pilniem puncīšiem, siltumā un samīļoti. Senioriem tas ir nepieciešams tikpat daudz kā jebkuram citam mājdzīvniekam - padarīsim viņu dzīves pēdējos gadus gaišus un mīlestības pilnus. 

Saziedotā summa sadarbībā ar Labdarības fondu “Sofi” tiks novirzīta suņu/kaķu-senioru labklājības uzlabošanai!

Labdarības fonds “Sofi” ir viens no lielākajiem palīdzības sniedzējiem patversmju dzīvniekiem Latvijā. Fonda galvenais mērķis ir palīdzēt dzīvniekiem, kuriem nav savu māju, ikdienā sadarbojoties ar dzīvnieku patversmēm un biedrībām no visas Latvijas, lai kopīgiem spēkiem parūpētos par tur mītošo dzīvnieku labklājību. Tāpat Labdarības fonds “Sofi” aktīvi iesaistās likumdošanas procesā jautājumos, kas skar dzīvnieku labturību Latvijā.

 

Kā ziedot?

  • Izvēlies vēlamo ziedojuma summu un spied "Pievienot grozam".
  • Ja vēlies tikai ziedot, grozā pie piegādes veidiem izvēlies bezmaksas piegādi uz kādu no PetCity veikaliem - PetCity Akropole Rīga veikals vai PetCity Viesturdārzs veikals.
  • Ja vēlies gan ziedot, gan iepirkties, tad saliec grozā vēlamas preces un ziedojumu, un izvēlies sev ērtāko piegādes veidu.