FOTO: Sezonas aktualitātes - kas jauns un moderns ķepaiņiem šoruden?

FOTO: Sezonas aktualitātes - kas jauns un moderns ķepaiņiem šoruden?

Foto: Jānis Škapars/Apollo

Ar jaunām modes tendencēm klāt atkal ir rudens. Mīluļiem PetCity veikalos pieejami dažādi jaunumi, kas lieti noderēs šajā drēgnajā laikā. Par šīs sezonas aktualitātēm stāsta PetCity Akropole veikala vadītāja Beāte Liepiņa.

Ķepaiņa labsajūtai

Viens no šīs sezonas jaunumiem PetCity ir District70 nagu skrāpji kaķiem. Tas ir daudzfunkcionāls rīks, jo ir ne vien skrāpis, bet arī mantiņa.

Veikala vadītāja stāsta, ka svarīgi ir atcerēties skrāpjus savam mīlulim pirkt jau agrā vecumā, lai kaķēns jau no agras bērnības būtu pieradināts nagus asināt vienā vietā, nebojājot tapetes vai dīvānu. Tomēr, arī lielākiem kaķiem, kas jau ieraduši strādāt nedarbus, skrāpi pirkt ir vērts - tam nekad nav par vēlu, stāsta veikala vadītāja. Beāte atklāj, ka pati nesen raudzībās kaķēnam uzdāvinājusi vienu no šiem skrāpjiem un kaķis ar to spēlējies visu vakaru. 

Veikalā pieejami gan mazāki, gan lielāki skrāpji, kas kalpo arī kā mājiņa.

nagu skrāpis kaķiem District70 rotaļlieta-skrāpis kaķiem District70 guļvietas - skrāpji kaķiem

Vēl kāds jaunums ir District70 kaķu gultiņas, kas, kā stāsta Beāte, der arī maziem sunīšiem. Šīs mājiņas ir īpašas ar savu smalko dizainu, kas mājās kalpos ne vien kā mīluļa mājiņa, bet arī kā skaists un elegants papildinājums interjeram. Gultiņa ir ne vien skaista, bet arī ļoti mīksta un ērta, par ko īpaši priecīgs būs ķepainis. Tāpat gultu ir viegli kopt - lai to būtu ērti izmagāt, gultas guļamo daļu ir iespējams izņemt. 

eleganta gultiņa kaķiem

Šķiet, ka šosezon četrkājaiņu pasaulē modē ir smalkais stils - praktiskāka un vienkāršāka izskata lietas nomainījušas preces, kas iederētos karaliskās ģimenes mīluļu istabās.

Arī šīs Love Story samta gultiņas ir ļoti mīkstas un patīkamas dzīvniekam, kā arī draudzīgās cenas un interesantā dizaina dēļ to iemīļojuši daudzu ķepaiņu saimnieki. Arī kopšana ir ļoti ērta - zemā temperatūrā gultiņu drīkst mazgāt veļasmašīnā, kā arī veikalā pieejami dažādi kopšanas līdzekļi, kas palīdzēs ar traipu un smaku noņemšanu.

eleganta samta gultiņa suņiem Love Story gultiņa gultiņa mājdzīvniekiem

Savukārt rotaļīgāka stila piekritējiem patiks filca mājiņas, kas ir ne vien praktiskas sava materiāla un rāvējslēdzēja dēļ, bet arī, līdzīgi kā iepriekš rādītās mājiņas, pārsteidz ar savu dizainu.

filca gultiņa kaķiem mājiņa kaķiem

Kaut gan vasara ir aiz muguras, piedzīvojumi nebeidzas un tiem, kuri iemīļojuši ņemt savu četrkājaino draugu līdzi it visur, noderēs multifunkcionālā pudele. Ar to jebkurš izbrauciens un kafejnīcas apmeklējums ir vienkāršs - pudele saliktā veidā aizņem ļoti maz vietas, bet, kad vien nepieciešams, to iespējams transformēt ērtā ūdens traukā.

multifunkcionāla pudele ceļojumu pudele suņiem

Kas šoruden modē?

Veikala vadītāja Beāte novērojusi, ka šoruden topā ir košas krāsas un dažādi raksti - tas attiecas ne vien uz gultām, bet arī siksniņām un apģērbu. Salīdzinot ar veikalā esošajām, jaunās Milk&Pepper ādas siksniņas izceļas ar savu īpašo dizainu.

suns ar Milk&Pepper siksniņu ādas siksniņas

Arī lietusmētelīši šogad ir eksluzīvi. Ja līdz šim PetCity visbiežāk bija praktiski, bet dizaina ziņā vienkārši kombinezoni, tad šogad papildu funkcionalitātei pieejamie apģērbi - gan krāšņi džemperīši, gan vējjakas - ir arī baudījums acīm. Beāte atklāj, ka īpaši noderīgi tie būs ķepaiņiem ar garāku spalvu.

džemperis suņiem vējjaka suņiem

Savukārt, lai savu ķepaini varētu transportēt ar stilu, papildināts arī PetCity somu klāsts. Pieejamas gan vienkāršas un aktīvam dzīvesveidam piemērotas somas, gan kādiem smalkākiem dzīves notikumiem piemērotas somas.

Šī melnā soma ar zelta detaļām ir liela un ērta, kā arī pārsteidzoša ar savu dizainu - pat grūti pateikt, ka tajā varētu atrasties suns. Somā droši būs arī aktīvākam sunim, pateicoties siksniņai somas iekšpusē. Tajā droši var pārnēsāt mīluļus, kas nesver vairāk par 5 kilogramiem.

pārnēsāšanas soma suņiem melna soma ar zelta detaļām suņiem

Turklāt līdz 4. oktobrim PetCity veikalos un e-veikalā šīs un citas sezonas aktualitātes pieejamas par īpašu iepazīšanās cenu.