VIDEO: Kas nepieciešams vasaras prieku baudīšanai kopā ar suni?

VIDEO:  Kas nepieciešams vasaras prieku baudīšanai kopā ar suni?

Lai arī vasara ir jau savā otrajā pusē, joprojām ir gana daudz saulainu un siltu dienu, kuras pavadīt, atpūšoties ar savu mīluli pie dabas. Par to, kas ir nepieciešams, lai atpūta būtu gan jautra, gan droša, stāsta PetCity suņu skolas treneris Ivars Lielpēteris.

Ivars uzsver, ka brīvā laika pavadīšanas iespējas vasarā ir ļoti daudzpusīgas, taču tām visām ir kas kopīgs - pirms izpriecāšanās jānodrošinās, lai mīlulis būtu pasargāts gan no intensīvas saules iedarbības, gan no pārgalvīgas spēlēšanās sekām.

Kas ir nepieciešams veiksmīgai vasaras atpūtai ar mīluli? Noskaties video un uzzini!

 

 

Saistītie raksti
  1. Suns un pašizolācija. Kā uzlabot mīluļa ikdienu, ja nevarat iziet pastaigā? Suns un pašizolācija. Kā uzlabot mīluļa ikdienu, ja nevarat iziet pastaigā?
  2. Mājās ar kaķi. Kā ārkārtas situācija ietekmē kaķu ikdienu un paradumus Mājās ar kaķi. Kā ārkārtas situācija ietekmē kaķu ikdienu un paradumus
  3. Pašizolācija nav šķērslis! Kā skolot suni mājas apstākļos? Pašizolācija nav šķērslis! Kā skolot suni mājas apstākļos?
  4. Ērces un blusas neievēro karantīnu. Kā efektīvi pasargāt mīluli no kaitēkļiem? Ērces un blusas neievēro karantīnu. Kā efektīvi pasargāt mīluli no kaitēkļiem?