VIDEO: Suņu skološanas ABC. Monarhija ģimenē

VIDEO: Suņu skološanas ABC. Monarhija ģimenē

Rejoši un pieklājīgi, draudzīgi un agresīvi, mazi un lieli. Runa ir par suņiem, kurus ikdienā varam sastapt uz ielas vai aiz privātmāju žogiem. Nav dumju un kašķīgu suņu vai tādi, kas piedzimuši ar riebīgiem raksturiem, ir tikai saimnieki, kas pieļāvuši būtiskas kļūdas suņa audzināšanā. Taču šīs kļūdas ir iespējams labot - ikvienu suni, jebkurā vecumā iespējams izskolot tā, lai tas nerietu uz citiem, nebūtu agresīvs un klausītu saimnieka komandām.

PetCity suņu skolas instruktors - kinologs Ivars Lielpēteris LTV 1 Rīta Panorāmā stāstīs un demonstrēs, kā socializēt un apmācīt suni, lai tas kļūtu par laimīgu un paklausīgu sabiedrības locekli.

 

 

Saistītie raksti
  1. Kā suni atradināt no vēlmes nogaršot citu dzīvnieku izkārnījumus? Suņu skolas trenera padomi Kā suni atradināt no vēlmes nogaršot citu dzīvnieku izkārnījumus? Suņu skolas trenera padomi
  2. Kā iemācīt suni nevilkt pavadu? Kinologa padomi mājdzīvnieku saimniekiem Kā iemācīt suni nevilkt pavadu? Kinologa padomi mājdzīvnieku saimniekiem
  3. VIDEO: Suņu skološanas ABC. Nokārtošanās. VIDEO: Suņu skološanas ABC. Nokārtošanās.
  4. Ar kucēnu bez bailēm uz ielas un pilsētā! Cik nozīmīga ir dzīvnieka socializēšana? Ar kucēnu bez bailēm uz ielas un pilsētā! Cik nozīmīga ir dzīvnieka socializēšana?