PetCity suņu skola piedāvā gan individuālās, gan grupu apmācības Tev un Tavam četrkājainajam draugam!

Kas ir PetCity suņu skola? Tā ir iespēja apgūt visas nepieciešamās iemaņas suņa skološanā un iemācīt savam mīlulim ne tikai pamata komandas, bet arī nodrošināt harmonisku un laimīgu dzīvi mājās un sabiedrībā. Ar pieredzējušu kinologu palīdzību Tev ir iespēja risināt arī dažādas suņa uzvedības problēmas. Tāpat suņu skola ir lielisks veids, kā socializēt savu mīluli! Tiekamies? 

Pieteikties nodarbībām

 • Suņu skolas grupas nodarbības

  PAKLAUSĪBAS NODARBĪBAS

  Pamatpaklausības nodarbības

  Kucēnu socializācijas skola

  Individuālas nodarbības

   
 • Hendlings

  SAGATAVOŠANA IZSTĀDĒM

  Nodarbības grupās

  Individuālās nodarbības

   

APMĀCĪBAS UN TRENERI

Ja vēlies uzsākt apmācību kucēnu socializācijas grupiņā, pamatpamaklausības kursā vai vēlies sagatavot savu suni izstādēm, sazinies ar mūsu trenerēm un piesakies nodarbībām!

 
IEPAZĪSTIES AR MŪSU TRENERĒM:

AGNESE BUNKAAGNESE BUNKA

TRENIŅU DIENAS: PetCity Akropole (Maskavas iela 257, Rīga) otrdiena, trešdiena, sestdiena, kā arī citas dienas, iepriekš vienojoties.

KONTAKTI: e-pasts agnese.bunka@petcity.lv , tālr.29749708

PAR TRENERI: 

PetCity suņu skolā Agnese darbojas jau ceturto gadu. Agnese ieguvusi Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) kinologa sertifikātu, suņu uzvedības speciālista sertifikātu no Nordic Education Centre for Dog Trainers (Norvēģija), kā arī suņu apmācību treneres Sharon Bolt (Apvienotā Karaliste)izsniegtu suņu apmācību treneres sertifikātu.

“Viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem suņu apmācībā ir savstarpējais kontakts ar saimnieku. Lai to izveidotu, mums, suņu saimniekiem, ir jāizprot, kas tas suns tāds ir – jāizprot tā uztvere, dabiskās pamatvajadzības un jāprot lasīt suņu ķermeņa valoda, kā arī, jāsaprot to, kā suns mācās. Kontakta stiprināšana un pamatpaklausības komandu apgūšana skoliņā notiek caur spēlēm un patīkamu sadarbošanos.”

APMĀCĪBU VEIDI: 

 • Uzvedības konsultācijas (PetCity vai izbraucot pie klienta) – 1h 30 min (60 EUR) - suns agresīvi reaģē uz citiem suņiem, cilvēkiem, grūtības palikt vienam mājās, rauj pavadu, neatsaucas u.c.).

 • Individuālās nodarbības (PetCity vai izbraucot pie klienta)– 45min-1h (35 EUR) - pamatpaklausības komandu apmācība pēc individuāli sastādīta apmācību plāna.

 • Pamatpaklausības kurss grupās – 12 nodarbības (150 EUR). Kursa laikā tiek apgūtas pamatpaklausības komandas, tiek veidota saikne ar saimnieku un suņi mācās nereaģēt uz citiem suņiem, cilvēkiem un trokšņiem. Vienā grupiņā 6 kucēni/ pieauguši suņi.

 • Kucēnu socializācijas kurss grupās – 5 nodarbības (60 EUR). Socializācijas nodarbības kurss ietver šādas tēmas – socializācijas nozīme suņa attīstībā, trokšņi un dažādas virsmas, komunikācija starp suņiem, pieskārieni un veterinārārsta apmeklējums. Vienā grupiņā 5 kucēni.

VALĒRIJA ŠUNKAROVA-SAJA

VALĒRIJA ŠUNKAROVA-SAJA

TRENIŅU DIENAS: PetCity Akropole (Maskavas iela 257, Rīga) pirmdiena, ceturtdiena.

KONTAKTI: e-pasts valerija.sunkarova@petcity.lv , tālr. 20243053

PAR TRENERI: 

Valērija ir 4 basendži un 1 rodēzijas ridžbeka saimniece, kā arī audzētavas “Lightning” īpašniece. Valērija ir apguvusi izglītības programmu “Kinoloģijas pamati”, kļūstot par kinologu. Regulāri apmeklē seminārus un meistarklases, lai papildinātu savas zināšanas. 2014. gadā kļuvusi par Latvijas labāko jauno hendleri. Viņas sagatavoti un pārstāvēti suņi ir ieguvu si neskaitāmas godalgas. Apmācot suņus un viņu saimniekus dalībai izstādēs, lielāko uzmanību Valērija velta tam, lai suns un saimnieks izveido ciešu savstarpējo saikni, izbauda apmācību procesu un izstāžu atmosfēru.

Valērija jau vairākus gadus vada hendlinga treniņus un basenži kucēnu skolas nodarbības.

APMĀCĪBU VEIDI: 

 • Individuāla sagatavošana izstādēm – 45min-1h (35 EUR).

 • Sagatavošana izstādēm grupās – 45min-1h (15 EUR par 1 reizi).

 • Abonements 6 nodarbībām grupā – 80 EUR.