Animology Dogs Body šampūns suņiem, 250 ml

€6,99

27,96 €/l


Produkta kategorija
SHAMPOONID JA PALSAMID
Daudzums iepakojumā
250ML

Informācija par produktu, pielietošana
Animology Dogs Body šampūns piemērots suņiem ar jebkādu apspalvojuma tipu. Šampūnam ir maiga, tomēr dziļi attīroša iedarbība, tas attīra kažoku no netīrumiem un novērš nepatīkamu aromātu, saglabājot apspalvojuma dabīgās eļļas. EASY RINSE tehnoloģija palīdz nomazgāt suni, izmantojot šim nolūkam mazāk laika, bet šampūna sastāvā esošais balzams un pro vitamīns B5 palīdz kažoku saglabāt veselu, spēcīgu un skaistu.

Lietošanas instrukcija
Samitriniet suņa kažoku ar siltu ūdeni, ieklājiet šampūnu virzienā no kakla uz leju, bet lai panāktu labāku rezultātu, atstājiet putas apspalvojumā apmēram uz 5 minūtēm. Pēc tam ar siltu ūdeni rūpīgi izskalojiet kažoku (vajadzības gadījumā atkārtojiet). Izžāvējiet ar dvieli vai fēnu.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvs: ūdens, nātrija laurila sulfāts, kokamīds DEA, Betaīna kokamidoprids, nātrija hlorīds, PEG-7 glicerīna kokoāts, glicerīns, triklozāns, smaržviela, pantenols, citronskābe, benzilalkohols, magnēzija nitrāts, metilhloroizotiazolinons, magnēzija hlorīds, metilizotiazolinons, linalols, heksilcinamāls, butilfenila metilpropionāls, limonēns, geraniols.

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā
Sargāt dzīvnieka acis un ausis, degunu un citas jutīgās zonas. Ja tas tomēr noticis, izskalojiet rūpīgi ar ūdeni.

Neto daudzums
250 ml

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Group55 Ltd

Izcelsmes valsts
Anglija