Animology White Wash šampūns suņiem, 250 ml

€6,99

27,96 €/l

Informācija par produktu, pielietošana
Animology White Wash šampūnam ir maiga un dziļa iedarbība, tas mazina ādas kairinājuma rašanās risku, piemērots visiem suņiem ar baltu apspalvojumu. Sastāvā optiskie balinātāji. Šampūns attīra kažoku no netīrumiem un novērš nepatīkamu aromātu, tomēr saglabā apspalvojuma dabīgās eļļas. EASY RINSE tehnoloģija palīdz nomazgāt suni, izmantojot šim nolūkam mazāk laika, bet šampūna sastāvā esošais balzams un pro vitamīns B5, palīdz kažoku saglabāt veselu, spēcīgu un skaistu.

Lietošanas instrukcija
Samitriniet suņa kažoku ar siltu ūdeni, ieklājiet šampūnu virzienā no kakla uz leju, bet lai panāktu labāku rezultātu, atstājiet putas apspalvojumā apmēram uz 5 minūtēm. Pēc tam ar siltu ūdeni rūpīgi izskalojiet kažoku (vajadzības gadījumā atkārtojiet). Izžāvējiet ar dvieli vai fēnu.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvs: ūdens, nātrija laurila sulfāts, kokamīds DEA, Betaīna kokamidoprids, nātrija hlorīds, PEG-7 glicerīna kokoāts, dinātrija distirilbifenildisulfonāts, stirēna akrilāta kopolimērs, glicerīns, triklozāns, smaržviela, pantenols, citronskābe, nātrija laurila sulfāts, benzilalkohols, magnēzija nitrāts, metilhloroizotiazolinons, magnēzija hlorīds, metilizotiazolinons, linalols, heksilcinamāls, butilfenila metilpropionāls, limonēns, geraniols.

Uzglabāšanas noteikumi
Sargāt dzīvnieka acis un ausis, degunu un citas jutīgās zonas.

Neto daudzums
250 ml

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Group55 Ltd

Izcelsmes valsts
Anglija