Best Friend Almo Nature Mousse konservi kaķiem, ar zivi, 85g

€1,59

18,71 €/kg

Informācija par produktu
Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem, ar okeāna zivs gaļu. Almo Nature Daily Menu ir īpaši augstas kvalitātes konservi visu šķirņu kaķiem. Ikviena barības produkta sastāvdaļa ir augstākās kvalitātes un pilnīgi dabīga, tāpat barības produktos nav mākslīgo konservantu, aromātu un krāsvielu. Barība viegli pārstrādājas un der kaķiem, kam ir jutīgs zarnu trakts vai barības nepanesība. Liels dzīvnieku valsts izcelsmes olbaltumvielu skaits piešķir barībai labu garšu. Almo Nature Daily Menu sastāvā tāpat ir vitamīni un minerāli, kas domāti sabalansētam un veselīgam uzturam. Katrā barībā ir taurīns, kas ir svarīga aminoskābe kaķiem, ir svarīga acīm un sirdij kā arī palīdz uzturēt labu ādas un matu stāvokli.

Ieteicamā dienas deva un lietošanas instrukcija
Pārbaudiet rekomendējamo diennakts devu uz iepakojuma. Norādītais ēdiena daudzums ir tikai rekomendējams. Saskaņojiet ēdiena daudzumu pēc sava kaķa aktivitātes, fiziskās formas un individuālajām vajadzībām, lai uzturētu ideālu ķermeņa formu. Vienmēr parūpējieties par tīru, svaigu dzeramo ūdeni.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvdaļas: gaļa un dzīvnieku valsts produkti (vista 14%), minerāli, augu ekstrakti. Papildvielas (kg): Barības papildvielas: Vitamīni - Vitamīns A 1100 TV, vitamīns D3 140 TV, vitamīns E 10 mg, Taurīns 410 mg, vara sulfāts Pentahidrāts 4,4, mg (varš 1,1 mg).
Tehnoloģiskas papildvielas: Cassava 3000 mg.
Sastāvdaļas (5): olbaltumvielas 9,5, tauki 6, celuloze 0,4, pelni 2, mitrums 81.

Uzglabāšanas noteikumi
Uzglabāšana: sausā un vēsā vietā. Izlietot līdz un partija: skatīt uz iepakojuma.

Neto daudzums
85 g

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Ražotājs: Best Friend Group OY

Izcelsmes valsts
Somija