Edgard Cooper kaķu sausā barība ar vistu, 1,75kg

€24,99

14,28 €/kg

Atlikums: 2

Bioloģisks vai EKO produkts, produkts, kas nesatur graudaugus

Informācija par produktu
Brīvā vidē audzēta svaiga vista ar salviju, baldriāniem un dzērvenēm. Apraksts: Vienkārši neatvairāma vistas gaļas sausā barība, bagātīga ar garšu, olbaltumvielām un citiem labumiem. Kam tā paredzēta? Jums būtu grūti atrast kaķi, kurš spētu atteikties no svaigas vistas neticamās smaržas un garšas. Kaķi ir gaļēdāji, tāpēc mūsu barība sastāv no vismaz 60% gaļas, kas ir bagātīga ar olbaltumvielām. Mēs to kombinējam ar labi sabalansētu garšaugu, ogu un augu maisījumu, kas ir izstrādāts lai pievilinātu pat visizvēlīgākos ēdājus. Šī ir hipoalerģiska recepte, kas nozīmē, ka tā ir perfekta kaķiem ar jutīgu atbildes reakciju uz citiem gaļas avotiem. Šī ir bezgraudu recepte un ir piemērota arī sterilizētiem kaķiem. Kā tā tiek pagatavota? Mēs šo vienkāršo recepti pagatavojam izmantojot daudz ētiski iegūtas, brīvā vidē audzētas vistas, kopā ar mums raksturīgo garšaugu, ogu un augu maisījumu. Tas nozīmē, ka tajā nav nekādi gaļas milti, nekas mākslīgs, pārstrādāts vai kaltēts. Mēs gatavojam barību lēni, mazos daudzumos, lai saglabātu dabīgos labumus, pievienojam prebiotiķus un linksēklas, lai palielinātu uzturvērtību un uzlabotu gremošanu. Šī recepte satur arī glikozamīnu un hondroitīnu, kas atbalsta locītavu darbību, kā arī taurīnu – nepieciešamu uzturvielu acu un sirds veselībai.

Ieteicamā dienas deva un lietošanas instrukcija
Vienmēr jābūt pieejamam svaigam dzeramajam ūdenim.

Informācija par uzturvērtību
Analītiskie komponenti: kopproteīns 30%, koptauki un eļļas 21%, kopšķiedra 2,5%, koppelni 8,1%, omega-6 2,9%, omega-3 0,95%, kalcijs 1,3%, fosfors 1,15%.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvdaļas: svaiga vista 60%, batātes, zirņi, zirņu proteīns, vistas mērce, vistas tauki, linsēklas, minerālvielas, mannanoligosaharīdi, fruktooligosaharīdi, salvija 0,03%, baldriāns 0,03%, dzērvenes 0,03%, fenhelis 0,03%, kresse 0,03%, kaķumētra 0,03%, glikozamīns, hondroitīna sulfāts.
Uzturfizioloģiskās piedevas/kg: A vitamīns 17000 IU, D3 vitamīns 1500 IU, E vitamīns 150 mg, taurīns 1300 mg. Cinks (oksīds) 30 mg; jods 2 mg; selēns 0,2 mg; varš 10 mg; cinks (helāts) 40 mg.

Brīdinājumi
Derīgs līdz, sērijas nr. un lietošanas norādījumus: skatīt uz iepakojuma.

Uzglabāšanas noteikumi
Glabāt sausā, vēsā vietā.

Neto daudzums
1,75 kg

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Edgard Cooper

Izcelsmes valsts
Beļģija