Fish4Dogs Large sausā barība ar baltajām okeāna zivīm kucēniem, 6 kg

€54,90

9,15 €/kg

Atlikums: 1

Informācija par produktu
Fish4Dogs Finest Ocean White Fish Puppy (lielāka izmēra granulas). Kompleksā barība bez graudaugiem kucēniem ar baltajām okeāna zivīm. Piemērota arī suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu. Zivis ir lielisks omega 3 avots, kas rūpējas par spīdīgu kažoku, uztur ādu labā stāvoklī un rūpējas par locītavu kustīgumu.

Ieteicamā dienas deva un lietošanas instrukcija
Ēdināšanas norādījumi: skatīt uz iepakojuma. Dienas devu var sadalīt starp vairākām ēdienreizēm. Norādītie barības daudzumi ir ieteicami un ir atkarīgi no suņa vecuma, aktivitātes līmeņa un temperamenta. Pirmo reizi barojot, pamazām pārejiet uz jauno barību 4 dienās.

Informācija par uzturvērtību
Analītiskais sastāvs:

Kopproteīns 30%, kopeļļas un koptauki 14%, koppelni 7%, kopšķiedra 2,3%, omega-3 taukskābes 1,2%.

Vienmēr nodrošiniet svaiga ūdens pieejamību.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvs: baltās okeāna zivis (28%), zirņu milti (21%), kartupeļi (18%), lašu milti (16%), lašu eļļa (11%), biešu masa, alus raugs, minerālvielas. Pievienotās barības piedevas (uz kg): A vitamīns 24750 IU, D3 vitamīns 1980 IU, E vitamīns 440 IU, cinka helāta aminoskābju hidrāts 660 mg, vara helāta aminoskābju hidrāts 33 mg, bezūdens kalcija jodāts 2,75 mg. Antioksidanti (stabilizēti ar rozmarīnu un tokoferolu bagātinātiem ekstraktiem).

Uzglabāšanas noteikumi
Uzglabāšana: sausā un vēsā vietā.

Neto daudzums
6 kg

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Fish4Dogs

Izcelsmes valsts
Apvienotā Karaliste