Hurtta Monsoon Lietusmētelis 50 melleņu

€65,90

Atlikums: 1

Informācija par produktu, pielietošana
The Monsoon lietusmētelis ir būtisks apģērbs katram sunim lietainos, vējainos vai dubļainos laikapstākļos. Apkakles pilnīgi jaunā tehniskā struktūra atļauj šuvēm būt aizlīmētām vēl pilnīgāk nekā iepriekš. Pretstatā iepriekšējiem modeļiem, Monsoons kakla siksnu šuves ir vertikālas, atļaujot kakla siksnai būt cieši salīmētai, tādējādi nodrošinot pilnīgu ūdensnecaurlaidību. Turklāt, ap apkakles malu ir no ūdensnecaurlaidīga triko izgatavota lietus apkakle, kas neļauj ūdenim tikt mēteļa iekšpusē gar suņa kaklu. Ērti mīksto apkakli var pievilkt ap suņa kaklu, lai aizsargātu krūšu un kakla zonu.

Lielā, pievilcīgā atstarojošā apdruka uz mēteļa aizmugures apakšdaļā un 3M atstarojošās detaļas aizmugurē uzlabo drošību un redzamību tumsā. Lieliskais Monsoon lietusmēteļa izmērs garantē labu piemērotību lielākajai daļai šķirņu. Platais vēdera atloks uztur mēteli vietā, nodrošinot, ka tas paliek mugurā, neierobežojot suņa kustības un ļaujot izklaidējošas. jautras rotaļas.

Atloks nosedz suņa vēderu un efektīvi pasargā no dubļiem un smiltīm. Monsoon ir izgatavots un elastīga un klusa materiāla, tāpēc tas ir ērts lietošanai un ātri uzvelkams mugurā.

Lietošana
Izmērs: 50

Produkta materiāls, apkopes norādījumi
Tīrīt pēc nepieciešamības

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Hurtta

Izcelsmes valsts
Somija