Mark+ Chapell Serene-Um nomierinoši pilieni dzīvniekiem, 100 ml

€10,90

0,11 €/m

Informācija par produktu
Serene-UM Drops Cats & Dogs 1-10 kg. Dabīgs uztura bagātinātājs hiperaktīvu, nemierīgu un/vai agresīvu kaķu un suņu nomierināšanai.

Ieteicamā dienas deva un lietošanas instrukcija
Ieteicams lietot pērkona negaisa, uguņošanas, ceļošanas un vispārējās trauksmes gadījumā. Pirms lietošanas pudelīti maigi sakrata. Ieteicamā šķīduma daudzumu ēšanas sākumā uzliet uz neliela daudzuma dzīvnieka barības, lai dzīvnieks nepieciešamo preparāta daudzumu noteikti apēstu, tad iedot pārējo barības daļu. Preparātu var pieliet arī pie mājdzīvnieka dzeramā ūdens vai piena, vai arī iedot tieši mutē. Var paiet 6-8 stundas līdz iedarbības sākumam.

Kaķiem: līdz 2,5 kg -1/2 tējkarote 2 reizes dienā; 2,5-5 kg - 1 tējkarote 2 reizes dienā.
Suņiem: līdz 5 kg - 1 tējkarote 3 reizes dienā; 5-10kg - 2 tējkarotes līdz trīs reizēm dienā.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvdaļas: attīrīts ūdens, kalcija hlorīds, polisorbāts, nikotinamīds, inozitols, nātrija karboksimetilceluloze, mākslīga tunča garšviela, glicerīns, L-triptofāns, taurīns, B6 vitamīns, citronskābe, sorbīnskābe, metilparabēns, propilparabēns, D3 vitamīns, E vitamīns, cinka hlorīds, nātrija selenīts.

Pievienotās barības piedevas (uz kg): Izkliedēti elementi: kalcijs (hlorīds) 3800 mg, cinks (cinka hlorīds) 27 mg, selēns (nātrija selenīts) 0,06 mg. Vitamīni: B3 vitamīns (nikotinamīds) 5200 mg, inozitols 5200 mg, B6 vitamīns 2800 mg, D3 vitamīns 200,000 IU, E vitamīns (all-rac-alfa-tokoferola acetāts) 100 mg. Aminoskābes: L-triptofāns 3000 mg, taurīns 3000 mg.

Analītiskais sastāvs: kopproteīns 0,16%, kopeļļas un koptauki 0,26%, kopšķiedra 0,22%, mitrums 95,31%, koppelni 0,93%.

Iedarbība: L-triptofāns ir pārtikas proteīnā sastopama aminoskābe, kas ir serotonīna (iesaistās cilvēku un dzīvnieku miega regulēšanā) priekštecis. Pēc L-triptofāna lietošanas kopā ar pārtiku dzīvnieku organismā paaugstinās aminoskābju satura līmenis, kā arī tas atbalsta apmierinātības un miera sajūtas rašanos. Šis preparāts darbojas pēc tāda paša principa. Papildus preparāts satur nepieciešamos vitamīnus (A, D, B3 un B6), aminoskābes (triptofāns un taurīns) un mikroelementus, kas visi kopā darbojas vesela mājdzīvnieka interesēs.

Brīdinājumi
Vienmēr nodrošiniet svaiga ūdens pieejamību.

Uzglabāšanas noteikumi
Uzglabāt sausā un vēsā vietā, sargāt no tiešiem saules stariem. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neto daudzums
100 ml

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Mark+ Chappell Limited

Izcelsmes valsts
Lielbritānija