Royal Canin sausā barība Britu īsspalvainās šķirnes kaķēniem, 400g

€7,99

19,98 €/kg

Informācija par produktu
Barība britu īsspalvainajiem kaķēniem līdz 12 mēnešu vecumam un kaķenēm grūsnības vai zīdīšanas laikā. Britu īsspalvainie kaķi īpaši tiek apbrīnoti stipro kaulu un spēcīgo muskuļu dēļ. Barība ar pielāgoto olbaltumvielu, kā arī sabalansēto minerālvielu un vitamīnu daudzumu veicina veselīgu muskuļu un kaulu augšanu. Sastāvs ir bagātināts ar l-karnitīnu, prebiotiskās vielas un ļoti viegli sagremojamās olbaltumvielas (L.I.P. - atlasītas olbaltumvielas, kuru sagremojamība pārsniedz 90 %) palīdz uzlabot zarnu mikrofloras līdzsvaru un saglabāt optimālu gremošanas sistēmas noturību.
Patentēts antioksidantu komplekss* ar E vitamīnu palīdz stiprināt kaķēnu organisma dabiskās aizsargspējas. Īpaši izstrādāto pusmēness formas barības granulu lielums un tekstūra ir pielāgota tā, lai granula britu īsspalvainās šķirnes kaķēnam būtu viegli satverama.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Sastāvs: Dehidrētas mājputnu olbaltumvielas, rīsi, augu olbaltumvielu izolāts (L.I.P.) *, dzīvnieku tauki, kukurūza, kukurūzas lipeklis, hidrolizēti dzīvnieku p…
Lasīt vairāk