Royal Canin Sterilised Mini sausā barība suņiem, 1kg

€9,99

9,99 €/kg

Informācija par produktu
Piemērots sterilizētiem pieaugušiem suņiem, kuru svars ir līdz 10 kg, ROYAL CANIN® Sterilized Mini apmierina jūsu suņa ēstgribu.
Pēc sterilizācijas jūsu suņa vielmaiņa palēninās, un viņš var šķist laimīgāks, atpūšoties uz dīvāna. Augstas kvalitātes barības vielas ir atlasītas, lai uzturētu viņu labā formā un aktīvu. ROYAL CANIN® Sterilized Mini satur optimālu šķiedrvielu kombināciju regulāram un veselīgam zarnu tranzītam. Turklāt tas palīdz jūsu sunim sajust sāta sajūtu. Šī formula ir īpaši izstrādāta ar mazāk taukiem, lai palīdzētu jūsu sunim izvairīties no veselības sarežģījumiem, kas rodas, iegūstot lieko svaru - galu galā samazino slodzi uz viņa ķepām. Turklāt ROYAL CANIN® Sterilized Mini satur optimālu šķiedrvielu kombināciju, tas palīdz jūsu sunim justies pilnvērtīgam un nodrošina regulāru, veselīgu tranzītu, kā arī labāku gremošanu.

Sastāvdaļu uzskaitījums
Kukurūza, dehidrētas putnu olbaltumvielas, kvieši, hidrolizētas dzīvnieku olbaltumvielas, kukurūzas glutēns, augu šķiedrvielas, augu olbaltumvielu izolāts*, dzīvnieku tauki, biešu mīkstums, raugi un to daļiņas, zivju eļļa, sojas eļļa, sēnalas un sēklas, minerālvielas, gurķeņu eļļa, samteņu ekstrakts (luteīna avots). * L.I.P.: atlasītas īpaši viegli sagremojamas olbaltumvielas.

Kopproteīni: 30%, Kopeļļas un tauki: 13%, Kopšķiedra: 6,6%, Koppelni: 5,4%

Uzglabāšanas noteikumi
Glabāt sausā un vēsā vietā

Neto daudzums
1kg

Ražotājs, pakotājs, izplatītājs
Royal Canin