VIDEO: “Prāta mežģi" ķepaiņiem - kā izmantot suņu interaktīvās rotaļlietas dzīvnieka apmācībai

VIDEO: “Prāta mežģi

Mūsdienās ir attīstījies ne tikai cilvēkiem paredzēto rotaļlietu klāsts un funkcionalitāte, bet arī cilvēka četrkājainajiem draugiem ir pieejamas dažādu grūtības pakāpju rotaļlietas, kas nodarbinās suni un attīstīs viņa domāšanu.

Kas ir interaktīvās rotaļlietas suņiem, un kādu vislabāk izvēlēties savam mīlulim, atklāj PetCity suņu skolas trenere un kinoloģe Jūlija Elsa.

Suņi ir ļoti aktīvi un spēlēties griboši mājdzīvnieki - lai suns būtu nodarbināts gan fiziski, gan intelektuāli, saimniekam ir jāvelta dzīvniekam laiks un jārūpējas, lai tam būtu pieejamas dažādas rotaļlietas.

Lai neciestu mēbeles, drēbes un citas mājās atrodamās lietas, nepieciešams iegādāties tādas rotaļlietas, kas spēs mīluli aizraut un ieinteresēt pēc iespējas ilgāku laiku.

Video: Kā izmantot suņu interaktīvās rotaļlietas dzīvnieka apmācībai?

 

Saistītie raksti
  1. Kamēr saimnieks darbā, suns sagrauzis čības. Kā iekštelpās nodarbināt mīluli? Kamēr saimnieks darbā, suns sagrauzis čības. Kā iekštelpās nodarbināt mīluli?
  2. Našķu labirints un interaktīvas spēles - desmit izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas mājdzīvniekam Našķu labirints un interaktīvas spēles - desmit izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas mājdzīvniekam