TICKLESS - aizsargāt mājas mīluļus no ērcēm un blusām vēl nekad nav bijis tik viegli!

TICKLESS - aizsargāt mājas mīluļus no ērcēm un blusām vēl nekad nav bijis tik viegli!
  • Videi draudzīgs!
  • Nesatur ķīmiskas vielas!
  • Aizsargā mīluli, izstarojot ultraskaņas impulsus aptuveni 1,5 metru rādiusā!
    
Viens modelis piemērots kaķiem un dažāda lieluma suņiem. Nepārtraukta nēsāšana nodrošina 9-12 mēnešus ilgu efektīvu darbību pret parazītiem. TICKLESS īpaši piemērots kucēniem un kaķēniem, grūsniem un laktējošiem dzīvniekiem, veciem un slimiem dzīvniekiem. Darbības rādiuss - 1,5 m.
Brīdinājums: nav piemērots dzīvniekiem, kas jau ir stipri invadēti, to dezinsekcijai.
Ieteicams piestiprināt pie kakla siksnas un ērču sezonas laikā nēsāt pat mājās. Pilnīgu efektivitāti sasniedz pēc 24 stundām no aktivizēšanas brīža. Stipri invadētos apvidos atsevišķos gadījumos ērces var atrast uz apmatojuma – tās jānoņem parastā veidā.
Lietošana: Piestiprināt ierīci pie kakla siksnas ar atverēm pret dzīvnieku. Izņemt plastikāta aizsarglenti (PULL), lai baterijas sāktu darboties. Baterijas nav maināmas. Kad ierīce sāk darboties, četras reizes iedegas gaismiņa. Ierīce darbojas, ja, nospiežot pogu, deg gaismiņa. Tehniskā garantija 6 mēneši. Mitrums nevar sabojāt ierīci, bet pati ierīce nav ūdens izturīga – jāizvairās no tiešā kontakta ar ūdeni vai ierīce jāizžāvē.

Tickless iespējams iegādāties ikvienā PetCity!

Saistītie raksti
  1. Pavasarīgs sveiciens no ērcēm! Pavasarīgs sveiciens no ērcēm!
  2. Lai pastaiga nebeigtos veterinārārsta kabinetā. Līdzekļi mājdzīvnieka pasargāšanai no ērcēm Lai pastaiga nebeigtos veterinārārsta kabinetā. Līdzekļi mājdzīvnieka pasargāšanai no ērcēm
  3. Sunim piesūkusies ērce! Kā novērst mājdzīvnieka saslimšanu ar boreliozi Sunim piesūkusies ērce! Kā novērst mājdzīvnieka saslimšanu ar boreliozi
  4. Kā pareizi vannot kaķi? Kā pareizi vannot kaķi?