Veterinārās klīnikas

Labs ķēriens PetCity klīnikās - 30% atlaide pirmajai vakcinācijai kucēniem un kaķēniem!

 

PetCity veterinārajās klīnikās parūpēsimies par ikvienu mājdzīvnieku – gaidīsim gan kaķus un suņus, gan mazos pacientus – kāmjus, trušus un putnus! 

PetCity klīnikās sastapsi profesionālus, zinošus un pieredzes bagātus veterinārārstus, kuri ar lielu rūpību spēs ne tikai sniegt Tavam mīlulim nepieciešamo medicīnisko palīdzību, bet arī konsultēs par dzīvnieka kopšanu, veselības uzturēšanu, labturības pamatiem, barības izvēli un citiem mājdzīvnieku saimniekiem būtiskiem jautājumiem. Tie ir speciālisti ar 20 gadu pieredzi, kuri apvienojumā ar PetCity medicīniskajām iekārtām, pārtop īstā veterinārās medicīnas zvaigžņu komandā.

PetCity Mārupes klīnika un veterinārā aptieka tehnisku iemeslu dēļ slēgta līdz 25.07. Tikmēr būsiet laipni gaidīti kādā no pārējām PetCity veterinārajām aptiekām un zooveikaliem, bet gadījumā, ja nepieciešama veterinārārsta palīdzība, tuvākā klīnika - PetCity Candera klīnika.

 Klīniku pakalpojumu cenrāži

   

Klīniku piedāvājumā ir plašs pakalpojumu klāsts

Klīnikās iespējams veikt visa veida diagnostiskos izmeklējumus, izmantojot mūsdienīgas veterinārās medicīnas iekārtas — sākot ar ultrasonogrāfiju un rentgenu, beidzot ar ehokardiogrāfiju, elektrokardiogrāfiju utml. Precīza diagnoze ir vismaz puse no veiksmīga ārstēšanas iznākuma!   

   

   

   

Dzīvnieku fizioterapija

Tāpat pie mums var griezties, ja nepieciešams:

  • Dzīvniekam izvilkt ērci,
  • Veikt vakcināciju,
  • Sterilizēt vai kastrēt mājdzīvnieku,
  • Apkopt dzīvnieka nagus vai iztīrīt ausis,
  • Reģistrēt suni Lauksaimniecības Datu centra (LDC) datubāzē,
  • Konsultēties par jautājumiem, kas saistīti ar dzīvnieka kopšanu, barošanu u.c.
  • Piedāvājam arī neatliekamo veterināro medicīnisko palīdzību

 PetCity Klīniku klientu apkalpošanas noteikumi