"Šogad esmu bijis labs" jeb idejas mājdzīvnieka Ziemassvētku dāvanai

14.12.2021

Ziemassvētki ir došanas laiks, tādēļ ir svarīgi atcerēties arī par savu četrkājaino draugu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir paša vai arī kāda ģimenes locekļa vai drauga mājdzīvnieks, arī viņš svētkos ir pelnījis un sapņo par kādu dāvaniņu zem eglītes. Tāpēc piedāvājam Jums 12 lieliskas idejas dāvanām mājas mīlulim! 

Gardi kārumi vai našķi 

Kuram mīlulim gan nepatīk gardumi? Tomēr pats svarīgākais, ka šī būs laba dāvana kārumniekiem Ziemassvētkos. Ir pieejami arī pat mazi cepumiņi-kauliņi vai Ziemassvētku motīvu cepumiņu izlase, turklāt to sastāvā ir tikai dabīgi produkti.

Mīksts pleds ar mantiņu Ziemassvētku tematikā

Rakstains pleds un mīkstā rotaļlieta mājdzīvniekiem

Šajā lieliskajā komplektiņā ietilpst silts plediņš, izgatavots no mākslīgās kažokādas, kas sildīs mīluli aukstos vakaros, kā arī mīkstā rotaļlieta ar pīkstuli. Šī dāvana būs īpaši noderīga, jo četrkājaino draugu gan izklaidēs, gan arī noderēs viņam ikdienā.

Ērta gultiņa saldākam miedziņam

Viena no dāvanām, kas būs īpaši noderīga kā kaķim, tā sunim, ir augstas kvalitātes mākslīgās kažokādas gultiņa. Tā ir pietiekami pufīga un pavisam mīksta, turklāt to iespējams lietot no abām pusēm. Šī gultiņa noteikti lieliski iederēsies un mājās radīs Ziemassvētku atmosfēru! 

Mantiņas un rotaļlietas Ziemassvētku noskaņās

Pīkstošs ziemeļbriedis, piparkūku vīriņš, bumbiņa vai jenots - izvēle ir Jūsu ziņā. Bet mēs ārliecināti, ka rotaļlietas ir TOP izvēle, kas noteikti spēs iepriecināt jebkuru četrkājaino draugu un lieliski iederēsies starp Ziemassvētku tematikas dāvanām. 

Ziemassvētku aksesuāri

Tauriņi, stīpiņas, cepurītes - šie aksesuāri ir viena no pieprasītākajām Ziemassvētku dāvanām un lieliski mīlulim noderēs kā svētku tērps. Šīs būs ne vien asprātīgas, bet arī praktiskas dāvanas, lai četrkājaino draugu sapucētu Ziemassvētku ģimenes fotosesijām un arī viņam radītu svētku noskaņu. Tāpat iespējams iegādāties lielisko komplektiņu ar svētku zeķīti, kurā ielikt kādu kārumiņu.

Personalizēts žetoniņš

PetCity veikalos iespējams iegādāties pie kaklasiksnas liekamus žetoniņus ar gravējumu- katrs saimnieks var atrast savai un sava mīluļa gaumei atbilstošu žetoniņu. Liels bonuss ir tas, ka, izvēloties piekariņu, veikalā bezmaksas pāris minūšu laikā tiek veikta gravēšana. Uz žetoniņa iespējams uzdrukāt gan mīluļa vārdu, gan arī saimnieka kontaktus. Šī būs piemērota dāvana kā suņiem, tā arī kaķiem, kas mēdz vieni paši doties pastaigās. Žetoniņš ir ne vien skaists aksesuārs, bet arī lietderīga dāvana, kas mīluļa nozušanas gadījumā var lieti noderēt. 

Glauna inerces pavada

Šī ir uzskatāma par ekskluzīvu dāvanu mīlulim, tomēr tā lieliski noderēs ne vien svētkos, bet arī ikdienā. Lai četrkājains draugs un viņa saimnieks aizvadītu pavisam greznu dzīvi, katru pastaigu jūtoties mirdzoši, mājdzīvniekam iespējams uzdāvināt "Flexi" firmas pavadu ar "Swarovski" kristāliem. Ekskluzīvā dizaina pavadas pieejamas kā pavisam mazajiem suņiem un kaķiem (trīs metrus garās pavadas), tā arī vidēja un liela izmēra suņiem.

Mājas dekori

Dizaina priekšmets suņu saimniekiem

Ja cilvēkam ir mājdzīvnieks, viņam pilnīgi noteikti patīk arī dažādas ar četrkājainajiem draugiem saistītas tematikas preces. Mājas dekori noteikti būs viena no tām dāvanām, kas neatstās vienaldzīgu nevienu mīluļa īpašnieku. Fotorāmīši, kurā ievietot kopīgu foto ar savu mīluli, oriģināli apģērbu pakaramie, flīzītes un citi eleganta dizaina interjera priekšmeti ar pārdomātiem tekstiem noteikti iederēsies suņu un kaķu saimnieku mitekļos!

Ķepu aizsarglīdzekļi

Ziemā mājdzīvnieki īpaši asi mēdz izjust to, ka pilsētā plaši izmantotā sāls dēļ viņiem iekaist un plaisā ķepas. Lai rūpētos par četrkājainā drauga labsajūtu un veselību, Ziemassvētkos par praktisku dāvanu var kalpot ķepu aizsarglīdzekļi, piemēram, VetExpert ķepu aizsargkrēms vai Diafarm vasks vai sprejs ķepu aizsardzībai. Tiem ir pieejami trīs veidi - ziede, sprejs, vasks. Aizsarglīdzekļi ir jāuzklāj uz mājdzīvnieka ķepām pirms došanās pastaigā. To speciālā aizsargkārtiņa pasargā ķepas no sāls, dubļiem un citiem kairinājumiem. Šie aizsarglīdzekļi noteikti lieliski noderēs arī tiem mājdzīvniekiem, kuri nav sajūsmā par zābaciņu vilkšanu. 

Ko mājdzīvniekam Ziemassvētkos nevajadzētu dāvināt?

Lai gan varētu šķist, ka visas zooveikalos atrodamās preces būs labas arī kā dāvanas, kuras likt zem eglītes, tā vis gluži nav. Kā dāvanu savu draugu vai paziņu mājdzīvniekiem nebūtu vēlams iegādāties sauso barību, jo katram četrkājainajam draugam ir sava konkrēta barība, ar ko viņš ikdienā tiek barots, tādēļ, ja nezinātājs viņam nopirks citas firmas vai garšu barību, nav zināms, kādas sekas tas var radīt - iespējams, ka sunim vai kaķim no konkrētajām barības sastāvdaļām ir alerģija vai nepanesamība. Tāpat ir jāzina arī konkrētā mīluļa gaume un ēšanas paradumi (iespējams, ka viņš ir svaigēdājs). Šā iemesla dēļ vispareizāk ēdienu ir atstāt saimnieku pārziņā un četrkājaino mīluli pārsteigt ar kādu no rakstā augstāk minētajām dāvaniņām.