PetCity mīluļu stāsti: Brie

08.02.2023

PetCity mīluļu stāsti: Brie

Nav noslēpums, ka mēs, PetCity, ļoti mīlam dzīvniekus. Un gandrīz ikvienam mūsu darbiniekam mājās dzīvo mīlulis. Tāpēc mēs nolēmām padalīties ar mūsu mīluļu stāstiem ar jums.

Šoreiz ar sava ķepaiņa stāstu dalās Katrīna. Viņa strādā kā veterinārārsta asistents PetCity Viesturdārzs klīnikā. Paralēli darbam klīnikā Katrīna studē veterinārmedicīnu Jelgavā.

"Mani hobiji iekļauj: iešanu pārgājienos, pārgājienu organizēšana, galda spēles, u.c."

Katrīnai ir suns, kuru sauc Tenebris (latīņu valodā nozīmē tumsa):

"Mēs viņu saucam par Brie (jā, tāpat kā siers). Mūsu mājās Brie ieradās no Daugavpils. Mēs viņu ļoti gaidījām un gatavojāmies lasot dažādas grāmatas par suņu audzināšanu, skatījāmies dažādus izglītojošus video utt. 

Brie ir nu jau 2 gadus jauna suņu dāma, kura ir pabeigusi gan kucēnu socializēšanās skolu, gan arī paklausības skoliņu. Viņas mīļākā nodarbe ir ēst, daudz un dikti ēst. Mājās mēs dažreiz viņu saucam arī par putekļu sūcēju, jo tieši tik ātri pazūd viņas brokastis vai vakariņas. 

Brie dievina arī jūru, iet kopā pārgājienos, un, ja nepieciešams, tad arī pagulēt ilgāk uz dīvāna mierīgākās dienās. 

Šobrīd Brie ir arī viena no Jelgavas LLU klīnikas asins bankas donoriem, ar ko mēs ļoti lepojamies, un ceram, ka viņa arī spēj ar sevi lepoties par šo sasniegumu. 

Brie bija ļoti gaidīts suns mūsu dzīvē, un mēs novēlam, lai katram cilvēkam ir iespēja kaut reizi dzīvē izjust tādu mīlestību, kādu spēj sniegt mājas mīlulis. Protams izvērtējot savas spējas parūpēties par mājas mīluli atbilstoši viņa vajadzībām."