PetCity Mārupes klīnika

PetCity Mārupes klīnika

PetCity klīnikās sastapsi profesionālus, zinošus un pieredzes bagātus veterinārārstus, kuri ar lielu rūpību spēs ne tikai sniegt Tavam mīlulim nepieciešamo medicīnisko palīdzību, bet arī konsultēs par dzīvnieka kopšanu, veselības uzturēšanu, labturības pamatiem, barības izvēli un citiem mājdzīvnieku saimniekiem būtiskiem jautājumiem. Tie ir speciālisti ar ievērojamu pieredzi, kuri apvienojumā ar PetCity medicīniskajām iekārtām, pārtop īstā veterinārās medicīnas zvaigžņu komandā.

PetCity Mārupes klīnikā vizītes pie veterinārārsta pieejamas tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Ja jūsu mīlulim nepieciešama ārkārtas medicīniskā palīdzība, PetCity Candera klīnikā pieejama 24h neatliekamā veterinārmedicīniskā palīdzība, ja iespējams, lūdzam iepriekš piezvanīt uz klīniku +371 67500494.

Klīnikas pakalpojumi

Pakalpojums Cena
Veterinārārsta konsultācija* 32€ 
Vakcinācija no 20 €
Kastrācija no 70 €
Sterilizācija no 80 €
Laboratoriskie izmeklējumi no 15 €

*papildus tiek piemērota maksa par izlietotajiem materiāliem

Apskatīt visu pakalpojumu cenrādi

Mūsu komanda

 • Silva Ungure

  Dr. Silva Ungure

  Veterinārārste

  Atvērt profilu

  Silva Ungure

  Dr. Silva Ungure

  Veterinārārste

  Absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes veterinārmedicīnas fakultāti 1984.gadā. Studēt veterinārmedicīnu Silva izvēlējās, jo viņai vienmēr patikuši dzīvnieki, kā arī dzīve laukos. Ilgu laiku ārstēja lielos lauksaimniecības dzīvniekus. Pēc tam pievienojās DVC komandai un apguva mazo dzīvnieku ārstēšanas specifiku. Vēlāk pievienojusies PetCity veterināro klīniku kolektīvam. Dr. Silva Ungure ir arī gādīga trīs suņu un trīs kaķu saimniece.

  Darbības virziens

  • Ķirurģija
  • Terapija

  Komunikācijas valodas

  • Latviski
  • Krieviski

PetCity veterinārajās klīnikās Jūsu ķepaiņi saņems vislabāko aprūpi.

Papildus veterinārārstiem un ķirurgiem mūsu veterinārajā klīnikā strādā vēl citi speciālisti - administratori, ārstu palīgi, laboranti, kas spēj risināt pat šķietami neiespējamas uzdevumus. 

PetCity klīnikā un e-aptiekā pieejamas arī veterinārās diētas, pretparazitārie līdzekļi, uztura bagātinātāji un aprūpes līdzekļi.

Skatīt citu PetCity klīniku atrašanās vietas kartē.