Svarīga informācija klientiem!

covid ierobežojumi PetCity veikalosMīļie, klienti!

Vēlamies Jūs informēt, ka arī COVID-19 pandēmijas laikā PetCity veikalos ir pieejamas pirmās nepieciešamības preces jūsu ķepaiņiem - barība, veterinārās preces un medikamenti. Rūpējoties par klientu un savu darbinieku veselību, PetCity veikalos, aptiekās un klīnikās tiek nodrošināti visi attiecīgie profilaktiskie pasākumi!

Apmeklējot veikalus, lūdzam ievērot valstī noteiktos ierobežojumus - lietot sejas masku.

Tāpat aicinām apmeklētājus ievērot 2 metru distanci vienam no otra un maksimāli izvairīties no skaidras naudas lietošanas, vislabāk izvēlēties bezkontakta maksājuma veidu.

PetCity suņu skolas individuālās nodarbības notiks, ievērojot prasību divkājainajiem apmeklētājiem nēsāt sejas maskas. Savukārt grupu nodarbības iespēju robežās tiks organizētas ārā. Par izmaiņām nodarbību norisē aicinām, sazināties ar  suņu skolas treneriem Ivaru Lielpēteri, Jūliju Elsu vai hendleri Valēriju Šunkarovu.

PetCity klīnikas un frizētavas strādā pēc iepriekšēja pieraksta.

Aicinām apmeklētājus būt atbildīgiem – ievērot piesardzības pasākumus un cilvēkus, kuriem novēroti augšējo elpošanas ceļu saslimšanas simptomi un/vai drudzis, neapmeklēt publiskas vietas. Tā vietā - izmantojiet iespēju pasūtīt visu mīlulim nepieciešamo elektroniski - PetCity e-veikalā. Veikalā aizliegts ierasties personām, kurām atbilstoši SPKC vadlīnijām ir jāievēro pašizolācija vai karantīna. 

Pateicamies par sapratni! Arī šajā mums visiem grūtajā laikā, PetCity komanda rūpēsies, lai Jums un Jūsu mīļajiem ķepaiņiem nekā netrūktu!