Frizēšana

Mājdzīvnieku frizēšanas pakalpojumi pie mums pieejami gan suņiem, gan kaķiem!

Kažoka frizēšana ir ierasta procedūra gan garspalvainiem suņiem, gan kaķiem. Bez regulāras apmatojuma kopšanas neiztiks tādas suņu šķirnes kā pūdeļi, samojedi, kolliji, terjeri un citas, kurām raksturīgs garš un biezs apmatojums. 

Atkarībā no šķirnes mūsu dzīvnieku kopšanas speciālisti rekomendē suni frizēt ik pēc 6-8 nedēļām. Ziemā to ieteicams darīt retāk, jo dzīvniekam nepieciešams biezāks apmatojums, savukārt vasarā to var darīt biežāk, vienlaikus pasargājot mīluli no pārkaršanas svelmē.

Arī kaķu apmatojuma ķemmēšana un griešana ir populāra procedūra, jo tā ievērojami samazina apmatojuma izkrišanu un palīdz cīnīties ar kažoka savelšanos.

 

 

 

 

Kas jāņem vērā, ja mīluli izvēlies frizēt pats mājas apstākļos?

  • Iegādājies profesionālus instrumentus un produktus dzīvnieka frizēšanai, kā arī vienmēr pārliecinies, ka skuvekļa asmeņi ir pietiekami asi.
  • Dzīvniekam frizēšanās process var nebūt tīkams, tāpēc pie tā nepieciešams radināt jau laikā, kad kucēns vai kaķēns ir pavisam mazs.
  • Frizēšanās procedūrai izvēlies klusu vietu, lai mīlulis varētu justies droši.
  • Pirms frizēšanas mājdzīvnieka kažoku ieteicams nomazgāt, izmantojot speciālu šampūnu un kondicionieri, kas pielāgots tieši Tava mīluļa vajadzībām – šķirnei, kažoka biezumam un krāsai. Pēc mazgāšanas apmatojumu rūpīgi izžāvējiet un izķemmējiet.

Mājdzīvnieka frizēšana mājas apstākļos nav no vieglākajām – tas prasa gan daudz laika, gan pūles.

Uztici savu mīluli PetCity frizētavas pieredzējušajiem profesionāļiem, kas nodrošinās labāko rezultātu un kvalitāti!