Marina Matuseviča

Marina MatusevičaDarbības virzieni:

Prakses vieta:

Sertificēta veterinārārste Marina Matuseviča pabeigusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes veterinārmedicīnas fakultāti 2006.gadā. Zināšanas un pieredzi reproduktoloģijā ieguva, mācoties un strādājot Alfortas Nacionālās veterinārās koledžas klīnikā, mazo mājdzīvnieku reprodukcijas departamenta vadītāja profesora Alana Fontbonna uzraudzībā, Parīzē.

Veterinārārste Matuseviča ir beigusi ESAVS kursus reproduktoloģijā Francijā un Šveicē, regulāri papildina savas zināšanas šajā jomā, apmeklējot dažādus seminārus, konferences un stažējoties. 2013.gadā daktere izgāja praksi Alfortas Nacionālajā veterinārajā koledžā, kā arī pievienojās CRESAM starptautiskajai komandai Dienvidāfrikā, kur strādāja ar gepardiem, lauvām, servaliem un citiem kaķveidīgajiem. Šajā gadā pabija arī ikgadējā mazo mājdzīvnieku reproduktoloģijas konferencē Tulūzā, Francijā.

Vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfijas prasmes un zināšanas apguva kursos Sanktpēterburgas Lauksaimniecības universitātē, kā arī Alfortas koledža profesores Dominikas Begonas vadībā; meistarklasē pie profesora Lenarta Nilsfora; dažādos semināros un konferencēs.

Veterinārārste Marina regulāri apmeklē seminārus terapijā, gastroenteroloģijā, endokrinoloģijā un citās disciplīnās, pasniedz reproduktoloģiju Latvijas Lauksaimniecības universitātē, kā arī vada lekcijas veterinārārstiem un audzētājiem gan Latvijā, gan ārzemēs. Ar savām lekcijām viņa ir bijusi Igaunijā, Ukrainā – Kijevā, Krievijā – Maskavā, Rostovā pie Donas, Ufā, Kazaņā, Jekaterinburgā.